O webu

Vítejte na stránkách,

kde můžete zhlédnout moji sbírku fotoaparátů a příslušenství s nimi spojených. Pro někoho to mohou být pouze staré křápy, pro mne je však každý kousek této sbírky, kterou se snažím postupně rozšiřovat unikát opředený tajemstvím.

Při koupi nového fotoaparátů nikdy nevím, jaké snímky s ním byly pořízeny, avšak právě tohle je na fotoaparátech nejlepší – každý z nich má svoji historii, o které se my dnes můžeme pouze dohadovat.

Veškeré publikované fotografie jsou jak už jsem řekl mnou pořízené a veškeré exponáty, které zde můžete vidět jsou součástí mé sbírky. (Zatím zde není kompletní sbírka, každý den se ale snažím přidat něco nového)

 Pokud doma máte nějaký takový „ starý křáp“ a chtěli byste se ho zbavit, rád ho za symbolickou cenu odkoupím. Nebráním se ani případným darům, poštovné po dohodě uhradím.

Pokud potřebujete pomoci při určení typu nebo stáří fotoaparátu, mohu Vám pomoci. Nežádejte určení  hodnoty  (prodejní cenu). Ta je u každého přístroje individuální a každý má jinou představu. Kupujícímu se zdá být cena příliš vysoká  a prodávajícímu naopak nízká.

S pozdravem   Míra  Miki

 Kontakt:          info@starefotoaparaty.cz